Venkovní reklama
Orientační systémy

Společnost WIP Reklama v oblasti navigačních systémů zajišťuje celou řadu služeb a produktů. Tento okruh reklamních služeb lze rozdělit do tří kategorií: městské orientační systémy, komunální orientační informační systémy, navigační systémy v budovách.
Přečíst celé ⇾

Billboardy, bigboardy

WIP Reklama se zabývá venkovní reklamou od samého počátku založení. Máme tak dlouholeté zkušenosti v tomto reklamním odvětví. Provozujeme vlastní síť více než 800 ks venkovních reklamních ploch po celé ČR, se specializací na Jihočeský kraj. Jsme členem České asociace pro venkovní reklamu a spolupracujeme s dalšími společnostmi zabývajícími out-of-home médii a outdoorovou reklamou.
Přečíst celé ⇾

Výlep plakátů

Jednou z mnoha služeb, nabízených společností WIP Reklama je výlep reklamních plakátů. WIP Reklama je členem Asociace pro venkovní reklamu, Asociace výlepových služeb ČR a provozujeme vlastní síť více než 800 ks venkovních reklamních ploch po celé ČR, což umožňuje naplánovat a realizovat reklamní kampaň i pro toho nejnáročnějšího klienta, a to s maximální efektivností a užitkem.
Přečíst celé ⇾