O SPOLEČNOSTI

Založení společnosti
0

Založení společnosti WIP Reklama spol. s r.o. pod původním názvem firmy Interplakat spol. s r.o. rakouskou reklamní společností Gutenberg – Werbering se sídlem v Linci

Základním cílem firmy je vytvořit vlastní síť reklamních nosičů – billboardů, formátu EURO 5,10 x 2,40 m. Takto vytýčený cíl se společnosti podařilo během několika let naplnit a firma se tak stává významným hráčem na trhu venkovní reklamy. Je schopná nabídnout svým klientům ucelenou síť billboardů, ale i dalších reklamních zařízeních různých typů (reklama na mostech, bigboardy, megaboardy, city-light vitríny apod.).

IP Reklama
0

Změna obchodního jména na IP Reklama spol. s r.o.

Nové obchodní jméno společnosti má jednoznačně u zákazníků komunikovat rozšíření portfólia nabízených reklamních služeb a aktivit klientům společnosti o vlastní grafické studio, produkční zázemí, výrobu reklamy, poskytování tiskových služeb. V této době vznikají také kontroverzní reklamní kampaně na podporu značky IP Reklama.

WIP Reklama
0

Změna obchodního jména na WIP Reklama spol. s r.o.

Rebranding obchodního jména je prováděn z důvodu hlubšího začlenění se do mezinárodní reklamní sítě společnosti Gutenberg – Werbering jakožto 100 % vlastníka společnosti. WIP Reklama se dále neustále úspěšně rozvíjí a profiluje se již nejen jako billboardová agentura působící v oblasti venkovní reklamy, ale stále více jako reklamní agentura nabízející svým klientům ucelené reklamní služby šité na míru. K poskytování těchto služeb jí slouží plně vybavené grafické studio, výroba s řezacími plottery, velkoplošný tisk, produkce apod.

A dále rosteme
0

Dnes, kromě sídla společnosti v Českých Budějovicích, najdete pobočku také v Táboře

V současné době můžeme nabídnout zákazníkům vlastní síť reklamních nosičů zahrnující více než 350 zařízení nejrůznějších typů (billboardy, citylight panely, štítové plochy, atd.) a zároveň jsme rozšířili své výrobní zázemí o tiskové a laminovací stroje včetně technologií pro signmaking, disponujeme vlastním grafickým studiem a kvalitním produkčním zázemím. Díky novým technologiím a zkušeným pracovníkům jsme schopni poskytnout našim klientům skutečně komplexní reklamní služby v té nejvyšší kvalitě.

Obměna technického vybavení
0

Zakoupení špičkové velkoplošné solventní tiskárny MIMAKI

Velkoplošná tiskárna Mimaki  je vlajkovým produktem firmy Mimaki pro solventní tisk. Mezi její hlavní přednosti patří tisk rychlostí 137 m2/hod v rozlišení 900 × 1200 dpi, šíře tisku až 3.2m a snadná obsluha. 

Dále jsme modernizovali IT a síťové vybavení firmy, pro lepší efektivitu zpracování zakázek.

BigBoardů a BillBoardů
0
CityLightů
0
Výlepových ploch
0
(Visited 84 times, 1 visits today)